معرفی گروه تابلو سازی شب تاب

ثبت سفارش ، مشاوره و طراحی انواع تابلو

جدیدترین روشهای تابلو سازی در سال 2021

هرچه تابلو سازی محل کسب‌ و کار مدرن‌تر باشد، جذاب‌تر است و مشتری را بیشتر ترغیب به وارد شدن به محل کار شما می‌کند. روش های جدید تابلو سازی به عنوان یکی از روش های مهم و کاربردی در صنعت تبلیغات به شمار می آید. روش های جدید تابلو سازی هر روز در حال معرفی و توسعه هستند تا همه افراد بتوانند با توجه به سلیقه ها و بودجه های متفاوت از آن ها استفاده نمایند. یکی از مهم ترین پیشرفت هایی که در صنعت تابلو سازی روی داد طراحی و اجرای تابلو های برجسته بود. تابلو هایی که به آن ها چلنیوم یا همان حروف برجسته گفته می شود. علاوه بر برجسته بودن طرح های در این تابلو ها وجود منابع نور می تواند جلوه جذاب تری به طرح بدهد. طراحی تابلو های چلنیوم تنها یکی از این پیشرفت ها محسوب می شود. انواع دیگری از تابلو ها نظیر تابلو های فلکسی، تابلو های کامپوزیت و غیره نیز وجود دارند که هر کدام بر اساس شرایط و ویژگی هایی که دارند می توانند مناسب مناطق جغرافیایی خاص یا بر اساس اهداف مشخصی طراحی و اجرا شوند.

تابلو سازی شب تاب را نمی توان تنها به عنوان یک صنعت در نظر گرفت. آن چه که موجب رشد و توسعه روش های جدید تابلو سازی شب تاب شده است تلفیق آن با هنر است. استفاده از خلاقیت ها و نوآوری های مدرن در این صنعت موجب گردیده تا به جایگاهی مناسب در حوزه تبلیغات و باری استفاده تابلو مغازه دست پیدا نماید. در صورتی که قصد دارید برای معرفی خدمات و محصولات خود از هنر و صنعت تابلو سازی بهره ببرید بهتر است با انواع تابلو ها و روش های تولید آن ها آشنا باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را بر اساس نیاز خود انجام دهید.

گروه تابلو سازی شب تاب با سابقه 19 ساله خود بهترین گزینه برای سفارشات شما دوستان عزیز می باشد. لطفا جهت انجام طراحی تا ساخت و نصب تابلوهایی منحصربفرد و مقرون بصرفه از طریق برقراری تماس با گروه شب تاب اقدام کنید: 09122369007
021-44222001

تابلو سازی-شب تاب

چرا استفاده از روش های جدید تابلو سازی اهمیت دارد؟

اگر شما یک حرفه یا فروشگاه و… داشته باشید قطعا برای معرفی شغل، فروشگاه یا … برای سردرب نیاز به نصب یک تابلوی تبلیغاتی دارید که هویت فروشگاه، شغل یا مغازه شما محسوب میشود. اگر انتخاب به درستی صورت گیرد می توان گفت تا سال ها در ذهن مخاطب ماندگار خواهید شد.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که اهمیت استفاده از روش های جدید تابلو سازی را نشان می دهد افزایش بازار رقابت در تمامی عرصه های اقتصادی و تجاری است.. تابلو سازی در واقع روشی است برای بهتر دیده شدن شما داشته باشد. امروزه تمام کسب و کارها در حوزه های مختلف به دنبال یافتن راه هایی برای نمایش بهتر ویژگی های خود در مقایسه با رقبا هستند. همین امر موجب شده افرادی که در این بخش فعال هستند همواره به دنبال توسعه روش های جدید تابلو سازی باشند. در شرایط فعلی آن چه که می تواند موفقیت شما را تضمین کند بهتر دیده شدن است. در واقع در اغلب روش های تبلیغاتی تابلو سازی شبتاب هدف از انجام آن ها نمایش بهتر و باکیفیت تر یک کسب و کار و ویژگی های آن است.

مهمترین و پرکاربردترین انواع تابلو در صنعت تابلو سازی عبارتند از:

برای صحبت در خصوص روش های جدید تابلو سازی می توان گزینه های متعددی را مورد بررسی قرار داد. در ادامه قصد داریم به برخی از این روش های خلاقانه اشاره نماییم. در کنار این موارد باید به این نکته توجه کرد که توسعه و پیشرفت روش های قبلی نیز می تواند نقشی مهم در بهبود کیفیت و نتایج حاصل ازتابلو سازی گردد.

نکته ای در خصوص روش های جدید تابلو سازی شب تاب باید به آن توجه شود این است که پیشرفت های حاصل تنها در زمینه روش های مورد استفاده نبوده و می توان این روش های جدید را به استفاده از متریال های متنوع نیز مرتبط دانست.

تابلو سازی مدل تابلو کریستالی :

تابلوهای کریستالی شاید حدود یکسال است که وارد بازار ایران شده است. تابلو مغازه و تابلو سردرب فروشگاه ها با سبک تابلو کریستالی بسیار جذاب و جالب توجه است.

در این مدل سنگ های آکرولیک یا سنگ های یخی که بصورت کریستال شکل یا براق هستند با لبه چلنیوم ساخته می شود، در این روش یک صفحه شفاف یا روشن بر روی کار زده می شود و به جای اینکه سطح پلکسی رنگی باشد، از قطعات کریستالی یا سنگ های یخی رنگی استفاده میشود. سنگ ها به روی پلکسی سطح چلنیوم چسبانده میشود

تابلو کریستالی-شب تاب

تابلو نویسی:

یکی از جذاب ترین روش هایی که امروزه در میان مشتریان طرفداران فراوانی یافته است. تابلو هایی است که به آن تابلو نویسی گفته می شود. در این روش تابلو مورد نظر به حالت سنتی دارای یک فرم و قاب مخصوص نبوده و تنها نوشته های مورد نظر مشتریان با استفاده از متریال های مشخصی نوشته شده و در محل مورد نظر قرار داده می شود. این روی جذابیت های فراوانی دارد و دست تابلو سازها برای استفاده از متریال های گوناگون در تابلو نویسی کاملا باز است. فراموش نکنید که در هنگام انتخاب متریال مورد نظر باید مواردی نظیر استفاده داخلی یا خارجی از تابلو و شرایط محیطی که در آن نصب می گردد مد نظر قرار داده شود تا طول عمر و کیفیت تابلو تحت تاثیر این موارد کاهش پیدا نکند.

اما یکی از موثر ترین گذینه های نام برده شده در ساخت تابلو های تبلیغاتی به کار گیری خوش نویسی و خطاطی در تابلو سازی به شمار می رود .با توجه پیشرفت تکنولوژی در صنعت تابلو سازی همراه با ورود نرم افزارهای فارسی نویس با فونت های گونان، کماکان شناخت خطاطی اصولی با رعایت قوانین وضع شده یکی از معیارهای مهم برای مجموعه های تابلو سازی به شمار می رود.

تابلو نویسی-گروه شب تاب

تابلو چلنیوم:

تابلو چلنیوم به دو روش ساخته می شود یکی روش سنتی و قدیمی است که در آن تابلو ها به صورت دستی ساخته می شوند و دیگری روش های جدیدی است که تابلو ها با استفاده از سیستم ها پیشرفته طراحی و در کارخانه ها تولید می شوند.

تابلوی چلنیوم یکی از پرطرفدارترین انواع تابلوهای تبلیغاتی در حرفه تابلو سازی بوده که از حروف برجسته از جنس پلاستیک برای سطح روی کار و لبه ی چلنیوم برای برجستگی حروف ، که در آن از لامپ برای روشنایی با رنگ های مختلف در تابلو استفاده می شود.

تابلو چلنیوم از پیشرفت های مهم صنعت تابلو سازی است. استفاده از حروف برجسته در تابلو سازی توانسته جایگاه این صنعت را به شکل قابل قبولی بهبود بخشد. مورد مهمی که زیبایی این نوع از تابلو را چندین برابر افزایش می دهد نوع طراحی آن است که شامل رنگ بندی و نوع خط یا همان فونت تابلو خواهد بود

 تنوع در طراحی و تولید تابلو چلنیوم بسیار بالا بوده و می تواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد. علاوه بر این همان گونه که اشاره گردید پیشرفت هایی که در زمینه متریال مورد استفاده صورت گرفته توانسته در نتیجه تولید این تابلو ها تاثیر چشم گیری داشته باشد. به عنوان مثال استفاده از استیل در تولید این حروف برجسته نتایج خوبی به همراه داشته است. تابلو چلنیوم تابلو هایی جذاب ، با کیفیت و با دوام هستند که می تواند با خیال راحت در محل های مختلف از وجود آن ها استفاده نمود.

تابلو چلنیوم جدید-گروه شب تاب

تابلو های روان LED:

در حرفه تابلو سازی که عموما تابلو ها بصورت ثابت کار میشود، استفاده از تابلو LED بسیار اثر گذار است. تابلو های روان LED از دیگر انواع تابلو هایی است که در تمام دنیا دارای مشتریان فراوانی است. . این تابلو ها از نمایشگر های دیجیتال تشکیل شده اند.

تابلو روان-LED

تابلو سازی از نوع LED با دو دسته تابلو مواجه هستیم. دسته اول تابلو هایی با متن و تصاویر ثابت که بر اساس نیاز مشتریان انتخاب می شود از مزایای بسیار زیاد این تابلوها مصرف برق بسیار پایین تر، کم خطرتر، شکنندگی کمتر، طول عمر بیشتر، نور سالم تر(برای چشم) و خیره کننده، امکان تنظیم میزان نور، ضد آب بودن و …. نام برد. دسته دوم تابلو روان ال ای دی هایی با متون متحرک هستند، که انواع مختلفی از قبیل: تابلو روان تک رنگ با امکان نمایش متون و تصاویر به صورت تک رنگ است. همچنین تابلو هایی که پیشرفته تر بوده و اصطلاحا چند رنگ هستند و رنگ های بیشتری را به نمایش می گذارند. و جدیدترین نوع تابلو روان رنگی (فول کالر یا تمام رنگی) است: که به آن تلویزیون شهری هم گفته میشود. ابعاد و اندازه تمام تابلو ها نیز کاملا متنوع بوده که می توانند نیاز همه افراد را به خوبی پوشش دهد.

لامپ های مورد استفاده در این تابلو ها چنان چه از نام آن ها مشخص است از نوع LED بوده است. این تابلو ها به شما امکان می دهند تا متون دلخواه خود را برای مشتریان و مخاطبان کسب و کار خود به نمایش بگذارید.

راههای ارتباطی با گروه پشتیبانی شب تاب:

گروه تابلو سازی شب تاب با سابقه 19 ساله خود بهترین گزینه برای سفارشات شما دوستان عزیز از طراحی تا ساخت و نصب تابلوهایی منحصربفرد و مقرون بصرفه می باشد
شماره های تماس:
021-44222001

0912236900

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
گروه تولید محتوای تابلو شب تاب

گروه تولید محتوای تابلو شب تاب

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

فهرست مطالب

راه های ارتباطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *